Son Dakika
27 Mayıs 2017 Cumartesi

HASAN ALİ ADIGÜZEL MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILDI

21 Nisan 2017 Cuma, 19:45

2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek U17 Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

3-19 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hırvatistan’da  düzenlenecek 2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde A Grubu’nda ev sahibi Hırvatistan, İspanya ve İtalya ile birlikte yer alacak U17 Milli Takımımız, 25 Nisan 2017 Salı günü Beykoz-Riva’daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde saat 12.00’de bir araya gelerek hazırlıklarına başlayacak.

27 Nisan’da Macaristan ile hazırlık maçı

U17 Milli Takımımız, şampiyona öncesinde 26 Nisan 2017 Çarşamba günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 18.15’te hareket edecek uçakla Macaristan’a gidecek ve 27 Nisan 2017 Perşembe günü Macaristan U17 Milli Takımı ile bir hazırlık maçı oynayacak. Macaristan’ın Telki kasabasında bulunan Telki Global Spor Kompleksi’nde oynanacak müsabaka, yerel saatle 15.00, TSİ 16.00’da başlayacak.

Karşılaşmanın ardından, hazırlıklarına Telki’de devam edecek olan U17 Milli Takımı, 30 Nisan 2017 Pazar günü finallerin düzenleneceği Hırvatistan’a geçecek. Turnuvadaki grup maçları boyunca Hırvatistan’ın batısında yer alan Opatija bölgesinde kamp yapacak olan U17 Milli Takımı, A Grubu’ndaki karşılaşmalarının tamamını ise Rijeka şehrinde bulunan Rujevica Stadyumu’nda oynayacak.

Teknik Direktör Mehmet Hacıoğlu yönetimindeki U17 Milli Takımımızın, 2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosuna şu isimler davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı Kulübü

Mevki

Doğ. Tar.

Berke ÖZER Altınordu A.Ş.

Kaleci

25.05.2000

Ozan Can ORUÇ Altınordu A.Ş.

Kaleci

26.05.2000

Berkehan BİÇER Altınordu A.Ş.

Defans

01.01.2000

Berk ÇETİN Borussia Mönchengladbach

Defans

02.02.2000

Ramazan Emirhan CİVELEK Galatasaray A.Ş.

Defans

05.01.2000

Ozan Muhammed KABAK Galatasaray A.Ş.

Defans

25.03.2000

Bekir Melih GÖKÇİMEN Galatasaray A.Ş.

Defans

24.04.2000

Abdussamed KARNUÇU Galatasaray A.Ş.

Defans

04.02.2000

Hasan Ali ADIGÜZEL Akhisar Belediye Gençlik ve Spor

Orta Saha

03.04.2000

Egehan GÖK Altınordu A.Ş.

Orta Saha

27.02.2000

Kerem Atakan KESGİN Bucaspor

Orta Saha

05.11.2000

Recep GÜL Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

05.11.2000

Enes İslam İLKİN Samsunspor

Orta Saha

11.01.2000

Sefa AKGÜN Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

30.06.2000

Umut GÜNEŞ VFB Stuttgart

Orta Saha

16.03.2000

Atalay BABACAN Galatasaray A.Ş.

Forvet

28.06.2000

Yunus AKGÜN Galatasaray A.Ş.

Forvet

07.07.2000

Malik KARAAHMET Eintracht Frankfurt

Forvet

18.01.2000

2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri A Grubu Maç Programı:

Tarih-Saat

Takım

Skor

Takım

Şehir-Stadyum

03.05.2017-14.15 TSİ

Türkiye

İspanya

Rijeka-Rujevica

03.05.2017-18.45 TSİ

Hırvatistan

İtalya

Rijeka-Rujevica

06.05.2017-14.15 TSİ

Hırvatistan

Türkiye

Rijeka-Rujevica

06.05.2017-18.45 TSİ

İspanya

İtalya

Rijeka-Rujevica

09.05.2017-13.00 TSİ

İtalya

Türkiye

Rijeka-Rujevica

09.05.2017-13.00 TSİ

İspanya

Hırvatistan

Kostrena-Kostrena

 

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir