Son Dakika
30 Mayıs 2017 Salı

Basketbolda haftanın programı

09 Aralık 2016 Cuma

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde 10, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nde 7, Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde 10, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nde 7, Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 14. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Cumartesi günü:

14.00 Beşiktaş Sompo Japan-TOFAŞ (Beşiktaş Akatlar Arena)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Best Balıkesir (Ankara)

17.00 Trabzonspor Medical Park-Gaziantep Basketbol (Hayri Gür)

11 Aralık Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Banvit (Ülker Sports Arena)

16.00 Muratbey Uşak-Demir İnşaat Büyükçekmece (Uşak Üniversitesi)

19.00 Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka (Abdi İpekçi)

12 Aralık Pazartesi:

18.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Darüşşafaka Doğuş (Giresun 19 Eylül)

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray Odeabank (Cebeci)

 

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

Cumartesi günü:

15.30 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)

16.00 Adana ASKİ-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

16.00 Bellona AGÜ-Tosyalo Toyo Osmaniye (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Girne Üniversitesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)

11 Aralık Pazar:

13.00 Canik Belediyespor-Galatasaray (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

15.30 Beşiktaş-MBK Doğuş Hastanesi (Beşiktaş Akatlar Arena)

16.00 Yakın Doğu Üniversitesi-BOTAŞ (Caferağa)

 

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

18.00 Düzce Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kalıcı Konutlar Merkez)

Yarın:

15.00 Pertevniyal-Muğla Orman (Ahmet Cömert)

16.00 Bursaspor Durmazlar-Acıbadem Üniversitesi (Bursa Atatürk)

16.30 Petkimspor-Afyon Belediyespor (ENKA)

17.00 Mamak Belediyespor Ankara DSİ-İstanbulspor Beylikdüzü (Mamak Belediyesi)

17.00 Nesine.com Eskişehir Basket-Samsun Büyükşehir Belediye Anakent (Anadolu Üniversitesi)

17.30 Sakarya Büyükşehir Basketbol-Türk Telekom (Sakarya Atatürk)

18.00 Akhisar Belediyespor-Final Gençlik (Akhisar Belediye)

11 Aralık Pazar:

16.00 Yalova Group Belediye-Gelişim Koleji (Yalova 90. Yıl)

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir